• امروز دوشنبه, 29 آبان 1396 - Mon 11 20 2017
 • ستاد برگزاری نماز جمعه قائم شهر

  مراسم نمازجمعه 26 آبان 1396 شهرستان قائم شهر به روایت تصویر + فایل صوتی


  ادامه مطلب...

  مراسم دسته روی رحلت نبی مکرّم اسلام و شهادت امام حسن مجتبی با حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی و مسئولین و اقشار مردم شهرستان قائم شهر ، پیش از مراسم نمازجمعه شهرستان برگزار شد + تصاویر


  ادامه مطلب...

  حجت الاسلام باقری «ریاست محترم دادگستری شهرستان قائم شهر» و جناب آقای فولادی «دادستان محترم قائم شهر» با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان ، با ابوالشهیدین آیت الله معلمی دیدار و گفت و گو کردند + تصاویر


  ادامه مطلب...

  جناب آقای دکتر بهمن معین پور «شهردار قائم شهر» با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان ، با ابوالشهیدین آیت الله معلمی دیدار و گفت و گو گردند + تصاویر


  ادامه مطلب...

  استاندار مازندران با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر ، با ابوالشهیدین آیت الله معلمی دیدار کردند + تصاویر


  ادامه مطلب...

  حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی در منزل مرحوم حسام الدین نظام زاده «عضو فقید ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان قائم شهر» ، و دیدار با خانواده ایشان + تصاویر


  ادامه مطلب...

  مراسم نمازجمعه 26 آبان 1396 شهرستان قائم شهر به روایت تصویر + فایل صوتی...

  مراسم دسته روی رحلت نبی مکرّم اسلام و شهادت امام حسن مجتبی با حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی و مسئو...

  حجت الاسلام باقری «ریاست محترم دادگستری شهرستان قائم شهر» و جناب آقای فولادی «دادستان محترم قائم شهر...

  جناب آقای دکتر بهمن معین پور «شهردار قائم شهر» با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان ، با ابوالشهیدین آی...

  استاندار مازندران با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر ، با ابوالشهیدین آیت الله معلمی دیدار کردند + ت...

  حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی در منزل مرحوم حسام الدین نظام زاده «عضو فقید ستاد برگزاری نمازجمعه ش...

  • 1
  • 2

  مراسم نماز جمعه 26 آبان 1396 شهرستان قائم شهر ، با قرائت زیارت از بعید حضرت رسول توسط پیرغلام مکتب...

  مراسم نمازجمعه 26 آبان 1396 شهرستان قائم…

  مراسم دسته روی رحلت نبی مکرّم اسلام و شهادت امام حسن مجتبی با حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی و مسئولین...

  مراسم دسته روی رحلت نبی مکرّم اسلام و شه…

  پیش از ظهر پنجشنبه مورخ 25 آبان 1396 ، حجت الاسلام باقری «ریاست محترم دادگستری شهرستان قائم شهر» و جناب...

  حجت الاسلام باقری «ریاست محترم دادگستری …

  پیش از ظهر پنجشنبه مورخ 25 آبان 1396 ، جناب آقای دکتر بهمن معین پور «شهردار قائم شهر» با حضور...

  جناب آقای دکتر بهمن معین پور «شهردار قائ…

  بعد از ظهر چهارشنبه مورخ 24 آبان 1396 ، استاندار مازندران ، جناب آقای محمد اسلامی ، با حضور در...

  استاندار مازندران با حضور در دفتر امام ج…

  پیش از ظهر چهارشنبه مورخ 24 آبان 1396 ، ابوالشهیدین آیت الله معلمی با حضور در منزل مرحوم حسام الدین...

  حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی در منزل …

  مراسم نماز جمعه نوزدهم آبان ماه هزار و سیصد و نود و شش شهرستان قائم شهر ، با برپایی مراسم...

  مراسم نمازجمعه 19 آبان 1396 شهرستان قائم…

  ابوالشهیدین آیت الله معلمی در پیامی درگذشت مرحوم حسام الدین نظام زاده(عنصری بسیجی و فعال در برپایی نمازجمعه) را تسلیت...

  ابوالشهیدین آیت الله معلمی در پیامی درگذ…

  حدیث موضوعی
  حدیث موضوعی

  اسلاید

  نطق حضرت آیت الله معلمی در هجدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری

   

  حضرت آیت الله معلمی علی معلمی نماینده مردم شریف استان مازندران در مجلس خبرگان، اولین سخنران پیش از دستور جلسه عصر روز دوم اجلاس خبرگان بودند که به ایراد نطق پرداختند.

   

  آیت الله معلمی؛ امام جمعه قائم شهر، با اشاره به مجاهدتهای حضرت امام برای طرح و تحقق عملی بحث ولایت فقیه در کشور گفتند: «ولایت فقیه یادگار امام راحل است که برای آن خون دلها و رنجها کشیده شده است و خبرگان برای دفاع و تبیین این یادگار حضرت امام نباید از هیچ کوششی فروگذار نکنند و در این راستا، ضمن حمایت از جایگاه ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب، رهبری را باید تقویت نمایند».

  ایشان در ادامه از وفاداری مردم به رهبری و آرمان امام و شهداء سخن گفت و افزود: «مردم، همواره حمایت خود از ولایت فقیه و خط سرخ شهیدان را به اثبات رسانده است و احیاناً اگر خطری نظام و ولایت فقیه را تهدید کند خواص وظیفه سنگین تری بر عهده دارند».

  عضو خبرگان رهبری بر فضاسازی مناسب برای طرح منویات مقام معظم رهبری در جامعه تأکید و اظهار داشت: «رهبری عزیز انقلاب با حمایت و تقویت توده مردم و به ویژه خواص می توانند به راحتی و با پشتوانه قوی، آرمانهای امام و انقلاب را مطرح نمایند».

  اعتبارات فرهنگی مناسبی برای کانون‌ها و هیئت‌ها تعلق نمی‌گیرد

  آیت‌الله  معلمی در جلسه هم‌اندیشی کارکنان تبلیغات اسلامی و کانون‌های قرآنی با امام جمعه قائم‌شهر به مناسبت هفته تبلیغات اسلامی اظهار داشت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با نبود اعتبارات و ایجاد مزاحمت‌های مأموران شاهنشاهی تبلیغات اسلامی و انقلابی شکل می‌گرفت اما اگر امروز منتظر اعتبار هستیم تا کاری انجام شود یک توقع غیرمعقولی است.

   

  نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری ادامه داد: اختلاف سلیقه‌ها یکی از چالش‌های عمده‌ایی است که در بعد از انقلاب باعث کندی پیشرفت در کارها شد اما با تثبیت مدیریت پیشرفت کارها بیشتر می‌شود.

   آیت الله معلمی با بیان اینکه در صنایع نظامی و هوا و فضا پیشرفت چشم‌گیری داشته‌ایم، بیان کرد: در صنایع غیر نظامی دچار چالش‌های مختلفی هستیم، با توجه به تحریم‎‌ها می‌توانستیم همانند صنایع نظامی در صنایع دیگر نیز به پیشرفت برسیم.

  ایشان یادآور شد: در چند سال اخیر همان گونه که در صنایع نظامی به دستاوردهای بزرگی رسیدیم، می‌توانستیم از توان خود در صنایع غیرنظامی استفاده کنیم و امروز از تعطیلی کارخانه‌ها و واحد‌های تولیدی جلوگیری می‌کردیم.

  امام جمعه قائم‌شهر با تأکید به اینکه صنایع نظامی به دلیل داشتن تثبیت مدیریت توانست به پیشرفت‌های بزرگ دست پیدا کند، اضافه کرد: برای اداره کشور و صنایع غیرنظامی اختلاف سلیقه‌ها باعث شد که راه رفته متوقف و راه جدیدی شکل گیرد.

  ایشان با بیان اینکه اعتبارات فرهنگی مناسبی برای کانون‌ها و هیئت‌های مذهبی تعلق نمی‌گیرد، تصریح کرد: به بهانه شاد بودن جامعه هزینه‌های هنگفتی برای اجرای کنسر‌ت‎‌ها انجام می‌شود.

  ایشان افزود: عده‌ای برای توجیه اجرای موسیقی محلی، آن را حلال و موسیقی غربی را تنها حرام اعلام می‌کنند، هیچ عالمی تاکنون این گونه فتوا صادر نکرد بلکه موسیقی رقص‌آور حرام است.

  امام جمعه قائم‌شهر در پایان با بیان اینکه برای کانون‌های قرآنی و هیئت‌های مذهبی باید اعتبارات مناسبی در نظر گرفت، گفت: براساس نیازهای جامعه باید قدم برداشت تا براساس آن مشکلات موجود برطرف شود.

  به‌جای اینکه به فکر مشکلات جوانان باشند، محفل رقص برگزار می‌کنند

   

  آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های نماز جمعه قائم‌شهر درباره اجرای کنسرت‌ها در مرکز استان و جشن‌های فارغ التحصیلی دانشجویان که در آن به رقص و پایکوبی پرداخته شد، اظهار کرد: جوانان شغل و آینده مناسب می‌خواهند، آنها را به یک ساعت موسیقی سرگرم نکنید، با برگزاری این‌گونه مراسم، اصل قضیه فراموش می‌شود.

  ایشان با بیان اینکه یک شخصیت سیاسی اعلام کرد که عده‎ای تعامل با دنیا را ذلت می‎دانند، افزود: کسی با تعامل مخالف نیست اما اگر عده‎ای تعامل با دنیا را فقط در ارتباط با آمریکا می‌بینند، مخالف این‎گونه تعاملات هستیم.

  نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: عده‌ای درباره تأثیر تحریم‎ها حرف‌های عجیب و غریبی می‌زنند، ما استقلال خود را از دست ندادیم، کسانی که امروز کشور را ضعیف نشان می‌دهند، به دشمن خدمت می‌کنند.

  امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه عده‎ای به‎جای اینکه راه چاره اساسی را جست‌وجو کنند، تنها به مذاکرات دل بسته‌اند، تصریح کرد: ملت در برابر همه تحریم‌ها ایستادگی کرد، باید از توان و مقاومت مردم استفاده کرد و با ارائه طرح و ایده مناسب، مشکلات موجود را برطرف کرد.

  آیت معلمی اضافه کرد: مردم مشکل را می‌فهمند و در برابر آن مقاومت می‌کنند، اما در طول این دو سال در هنگام مذاکرات، اقتصاد و معیشت مردم و اقتصاد مقاومتی تاکنون چه برنامه‌ای ارائه کردید.

  ایشان با اشاره به اینکه هرچه مشکلات کشور را به تحریم‌ها ربط دهیم، دشمن توقع خود را افزایش می‎دهد، خاطرنشان کرد: با این روش‎ها ملت را به ذلت می‌کشانید، باید به‎دنبال عزت نظام و ملت باشید.

  نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در زمان جنگ برای دفاع قادر به ساخت یک سیم خاردار هم نبودیم، گفت: امروز از دل تحریم‎ها، صنایع دفاع ایران به حدی قوی می‌شود که موشک 2 هزار کیلومتری می‌سازد.

   

  ربط دادن مشکلات کشور به تحریم‌ها ذلت ملت را در پی دارد

   

  آیت‌الله علی معلمی، در خطبه‌ی دوم نماز جمعه این شهرستان، اظهار کردند: 175 شهید غواص بی‌نام و نشان، برای بقای نظام جان‌های خود را خالصانه نثار کردند، در صورتی که امروز عده‌ای برای دریافت نام و نشان دعوا می‌کنند.

  ایشان با بیان اینکه نباید هدف خون شهیدان فراموش شود، افزود: مردم با حضور حماسی در هنگام تشییع شهدای گمنام نشان دادند که هرگز خون شهیدان را فراموش نمی‌کنند.

  نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه یک شخصیت سیاسی در این هفته اعلام می‎کند که عده‎ای تعامل با دنیا را ذلت می‎دانند، بیان کرد: کسی با تعامل دنیا مخالف نیست اما اگر عده‎ای تعامل با دنیا را در ارتباط با آمریکا می‌بینند، مخالف این‎گونه تعاملات هستیم.

  امام جمعه قائم‎شهر با تأکید به اینکه که نباید از هیچ مذاکره‌ای بترسیم، اضافه کرد: حرف منطقی و حسابی در پایه مذاکرات را ما می‌زنیم، در نتیجه از هیچ مذاکره‌ای ترسی نداریم.

  آیت الله معلمی ادامه داد: عده‌ای درباره تأثیر تحریم‎ها حرف‌های عجیب و غریبی می‌زنند، ما استقلال خود را از دست ندادیم، کسانی که امروز کشور را ضعیف نشان می‌دهند، به دشمن خدمت می‌کنند.

  ایشان با بیان اینکه در زمان جنگ برای دفاع قادر به ساخت یک سیم خاردار هم نبودیم، تصریح کرد: امروز از دل تحریم‎ها، صنایع دفاع ایران به حدی قوی می‌شود که موشک 2 هزار کیلومتری می‌سازد.

  نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: مردم مشکل را می‌فهمند و در برابر آن مقاومت می‌کنند، اما در طول این دو سال در هنگام مذاکرات، اقتصاد و معیشت مردم و اقتصاد مقاومتی تاکنون چه برنامه‌ای ارائه کردید.

  امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه عده‎ای به‎جای اینکه راه چاره اساسی را جست‌وجو کنند، تنها به مذاکرات دل بسته‌اند، تصریح کرد: ملت در برابر همه تحریم‌ها ایستادگی کرد، باید از توان و مقاومت مردم استفاده کرد و با ارائه طرح و ایده مناسب، مشکلات موجود را برطرف کرد.

  آیت الله معلمی با اشاره به اینکه هرچه مشکلات کشور را به تحریم‌ها ربط دهیم، دشمن توقع خود را افزایش می‎دهد، خاطرنشان کرد: با این روش‎ها ملت را به ذلت می‌کشانید، باید به‎دنبال عزت نظام و ملت باشید.

  ایشان در پایان درباره اجرای کنسرت‌ها در مرکز استان و جشن‌های فارغ‌التحصیلی دانشجویان که در آن به رقص و پایکوبی پرداخته شد، گفت: جوانان شغل و آینده مناسب می‌خواهند، آنها را به یک ساعت موسیقی سرگرم نکنید، با برگزاری این‌گونه مراسم، اصل قضیه فراموش می‌شود.