• امروز پنج شنبه, 23 آذر 1396 - Thu 12 14 2017
 • ستاد برگزاری نماز جمعه قائم شهر

  مراسم واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در راستای الطاف مقام معظم رهبری با حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی در آمل برگزار شد + تصاویر


  ادامه مطلب...

  حجت الاسلام مهدی خوبرو(امام جمعه قراخیل) با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر ابوالشهیدین آیت الله ملعمی دیدار کردند + تصاویر


  ادامه مطلب...

  مراسم تجلیل از قهرمانان مسابقات جودو جوانان استان مازندران در حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی برگزار شد + تصاویر


  ادامه مطلب...

  مراسم نمازجمعه 17 آذر 1396 شهرستان قائم شهر به روایت تصویر + فایل صوتی


  ادامه مطلب...

  حضور آیت‌الله معلمی و مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولین شهرستانی در مرکز نگهداری از معلولین ذهنی بالالموک به مناسبت هفته معلولین


  ادامه مطلب...

  حضور ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دفتر امام جمعه قائم شهر و دیدار با ابوالشهیدین آیت الله معلمی در روز میلاد نبی اکرم«ص» و امام جعفر صادق«ع» + تصاویر


  ادامه مطلب...

  مراسم واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در راستای الطاف مقام معظم رهبری با حضور ابوالشهیدین آیت الله م...

  حجت الاسلام مهدی خوبرو(امام جمعه قراخیل) با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر ابوالشهیدین آیت الله ملع...

  مراسم تجلیل از قهرمانان مسابقات جودو جوانان استان مازندران در حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی برگزار...

  مراسم نمازجمعه 17 آذر 1396 شهرستان قائم شهر به روایت تصویر + فایل صوتی...

  حضور آیت‌الله معلمی و مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولین شهرستانی در مرکز نگهداری از معلولین ذهن...

  حضور ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دفتر امام جمعه قائم شهر و دیدار با ابوالشهیدین آ...

  • 1
  • 2

  صبح چهارشنبه مورخ 22 آذر 1396 ، مراسم واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در راستای الطاف مقام معظم رهبری با حضور...

  مراسم واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در…

  صبح دوشنبه مورخ 20 آذر 1396 ، حجت الاسلام مهدی خوبرو(امام جمعه قراخیل) با حضور در دفتر امام جمعه قائم...

  حجت الاسلام مهدی خوبرو(امام جمعه قراخیل)…

  عصر یکشنبه مورخ 19 آذر 1396 ، مراسم تجلیل از قهرمانان مسابقات جودو جوانان استان مازندران در حضور ابوالشهیدین آیت...

  مراسم تجلیل از قهرمانان مسابقات جودو جوا…

  مراسم نماز جمعه هفدهم آذر ماه 1396 شهرستان قائم شهر ، با قرائت زیارت عاشورا توسط ذاکر نوجوان کربلایی یاسین...

  مراسم نمازجمعه 17 آذر 1396 شهرستان قائم …

  صبح پنجشنبه مورخ 16 آذر 1396  آیت‌الله معلمی و مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولین شهرستانی با حضور در...

  حضور آیت‌الله معلمی و مدیرکل بهزیستی است…

  ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر با ابوالشهیدین آیت الله معلمی...

  حضور ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی …

  عصر دوشنبه مورّخ 13 آذر 1396 ، ابوالشهیدین آیت الله معلمی به همراه ریاست ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان قائم شهر...

  ابوالشهیدین آیت الله معلمی با حضور در من…

  مراسم نماز جمعه دهم آذر ماه 1396 شهرستان قائم شهر ، با قرائت زیارت آل یاسین توسط کربلایی محمد حاجیان...

  مراسم نماز جمعه 10 آذر 1396 شهرستان قائم…

  حدیث موضوعی
  حدیث موضوعی

  مراسم نمازجمعه 12 آبان 1396 شهرستان قائم شهر به روایت تصویر + فایل صوتی

  مراسم نماز جمعه 12 آبان 1396 شهرستان قائم شهر ، با قرائت زیارت عاشورا توسط نوجوان ذاکر آل الله ، جناب آقای یاسین محمدی ، اجرای جناب سعید طبری و سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه توسط جناب آقای حاجی پاشا (سرپرست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر) آغاز ، و خطبه های نمازجمعه توسط امام جمعه قائم شهر و نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری قرائت شد.

  ابوالشهیدین آیت الله معلمی در آغاز خطبه ی اول با قرائت آیه های 1 تا 5 سوره ی مبارکه ی واقعة و تفسیر و بیان شأن نزول این آیه ی مبارکه ، فرمودند: اراده ی الهی در نظام هستی ، تقدیر قطعی را اینچنین رقم زد که مستکبران گردنکش دنیا و ظالمان صدرنشین عالم ، سقوط کنند ، و سقوط هم میکنند و هم در دنیا سقوط خواهند داشت و هم در آخرت.مستضعفان مومن و صالحین ، بر اوج قله ی افتخار و در اعلی درجاتِ علّیین و بهشت برین ، در نهایت جای خواهند گرفت و مستکبرین در قعر جهنم . کِی؟ ، آنگاه که {{إِذَا وَقَعَتِ الْوَاقِعَةُ}}.

  ایشان افزودند : وعده ی الهی حق است ، پس باید به خدا پناه ببریم ؛ در برابر قدرت های استکباری باید مقاومت کنیم ، اما در برابر خدای قادر حکیم و رحمان ، هرچه بیشتر به او پناه ببریم ، و تابع فرمان او بشویم ، عزت و رفاه و آسایش بیشتری پیدا میکنیم و صاحب نفس مطمئنه میشویم  و {{ارْجِعِی إِلی رَبِّكِ راضِیَهً مَرْضِیَّهً}} خطاب به ما خواهد بود در آن صورت.

  ابو الشهیدین آیت الله معلمی در قسمت پایان خطبه اول فرمودند: آمدیم در دنیا تا ذخیره برداریم برای سفر آخرت که اباذر غفاری ، تربیت شده ی مکتب رسول خدا ، دست به دَرِ کعبه ی خانه خدا گرفته بود و خلق را صدا میزد: ای بندگان خدا ، سفر در پیش دارید ، به فکر آن سفر باشید زاد و توشه فراهم کنید که زاد و توشه ی سفر آخرت ، تبعیت همه ی اوامر الهی درباره ی نماز ، روزه ، پایبندی به صداقت ، امانت ، احسان به والدین و صله ی ارحام و نهی از همه ی منکرات که در کتاب خدا آمده می باشد.

  ابو الشهیدین آیت الله معلمی در آغاز خطبه دوم با سفارش خود ،  برادران و خواهران نمازگزار به تقوای الهی و پاکدامنی و پرهیز از گناه و معصیت ، دعوت به اصرار در انجام واجبات الهی ، فرمودند: هرکه پایبند بماند رو سفید و موفق از این عامل میرود ، و هرکه خدای ناکرده در بی قیدی و لاابالی گری به سر ببرد ، خسارت سنگینی دارد و پشیمانی سوزان و دردناکی خواهد داشت چون چاره ای پیدا نمیکند.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم شهر با اشاره به فرارسیدن سیزدهم آبان فرمودند: سالروزی است که سه تا حادثه داشت در سه مقطع زمانی .

  ایشان با اشاره به دیدار اخیر دانش آموزان و دانشجویان با مقام معظم رهبری فرمودند:  مقام معظم رهبری در این دیدار فرموده بودند که : آمریکایی ها با مصدق هم نساختند و او را تحمل نکردند . مصدقی که پیگیر ملی شدن صنعت نفت بوده ، تا این صنعت را از سلطه ی انگلیسی ها بیرون بیاورد ، و تصور میکرد اگر به آمریکایی ها قدری نزدیک بشود ، آمریکایی ها کمکش میکنند در این مسیر ، خیلی هم جلو رفت ، درخواست ملاقات کرد و جلساتی برگزار شد ، اما در نهایت دیدند که نه ، آنگونه که آنها میخواهند ، مصدق مهره ی در اختیار آنها نمیشود ، چون بخشی از شخصیت مصدق یک شخصیت ملّی مستقل گرا بود و میخواست یک حکومت مردمی مستقل داشته باشد و آمریکایی ها او را نمیپسندیدند و آن کودتای 28 مرداد را علیه مصدق ، خود آمریکایی ها به پا کردند ، حتی انگلیسی ها هم نه.

  رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قائم شهر افزودند:  آمریکایی ها کسی را میخواستند که با شناسنامه ی ملی ایرانی و قومیت ملی ایرانی ، کار مأمور آمریکایی را برای آمریکایی ها بکند و در این مذاکرات هم تجربه ای شد. بله واقعاً یک فرصتی گذشت و خسارتی شده ، اما واقعاً اینکه چه کسی مقصر است و چه کسی نیست را باید رها کرد ، چون فایده ای ندارد ، و الآن باید همه باهم، ، همصدا و یکپارچه باشیم .حتی آنهایی که امیدوار بودند به مذاکره ؛ کَمااینکه الآن شنیدید از رئیس جمهور که گفت: مگر دیگران دیوانه اند که با آمریکایی ها مذاکره کنند؟ ؛ اینجا جای آن است که سرتاسر ملت ، یکپارچه و همه باهم همصدا ، گوش به یک مرکز ، به یک فرمان باشیم . ای شیعه ، با هر گرایش سیاسی که داری ، بِدان که عزت مومن و شیعه در طول تاریخ ، پیوری از امامت و ولایت است ؛فقیه عادلی که با اخلاص و ایمان و توکل ، در جایگاه رهبری قرار بگیرد ، خدای رحمان تنهایش نمیگذارد و او را مؤید به تأییدات خود میسازد.لذا دولت و ملت گوش به فرمان امامت و ولایت باشند ، راحت تر و بهتر به اهداف متعالی خود دسترسی پیدا میکنند.

  ایشان افزودند: فردا سیزدهم آبان ، سالروز تبعید امام با یورش مأموران نظامی به دستور شاه ، به منزل امام و دستگیری ایشان و به تهران آوردن و به تبعید فرستادن ، و از سوی دیگر در همین سیزدهم آبان در سال 1357 ، دانش اموزان دبیرستانی تهران ، دسته جمعی به سمت دانشگاه تهران آمده بودند به حمایت از انقلاب و امام ، اما مأموران دانش آموزان را به رگبار مسلسل بستند و عده ای را به شهادت رساندند و عده ای را مجروح ساخته بودند.و به همین مناسبت روز دانش آموز عنوان گرفته است و هرساله دستگاه آموزش و پرورش و معلمان شریف ، همراهی میکنند دانش آموزان را فرهنگیان عزیز ، راهپیمایی و اجتماع دارند و به همین مناسبت هم برادر عزیزمان جناب حاجی پاشا ، سرپرست محترم آموزش و پرورش قبل از خطبه ها صحبتهایی را داشتند که تشکر میکنیم از ایشان . و همچنین تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا در سال 1358 ، و روز ملی مبارزه با استکبار است.

  ایشان فرمودند: امام راحل در بیانات خود میفرمود: «« ما هیچ نبی را سراغ نداریم که با یک قُلدُری ساخته باشد و کنار آمده باشد به ضد ملت خودش . ما تا آخرعمر علیه دولت آمریکا مبارزه میکنیم و تا آن را به جایش ننشانیم و دستش را از منطقه کوتاه نکنیم و به تمام مبارزان راه آزادی کمک نکنیم از پای نمینشینیم. »» این صحیفه ی نور است کلمات امام و مبنای محکم و روشن و صریح امام بود. لذا من همیشه میگفتم که آنهایی که پیشنهاد سازش با آمریکا را میدهند ، اینها در واقع با خود امام دعوا دارند .  خطی را که رهبری تعیین میکند و راهی را که رهبری میرود ، راهی است که امام راحل پیش پای او و دولت و ملت انقلابی گذاشته است.

  نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری در قسمت پایانی خطبه دوم،  با اشاره به دیدار رئیس جمهور آذربایجان با مقام معظم رهبری فرمودند: در این دیدار مقام معظم رهبری فرمودند: میتوانیم تحریمهای آمریکا را با روش هایی از جمله حذف دلار و جایگزینی پول ملی جبران بکنیم . کما اینکه الآن روسیه این آمادگی را پیدا کرده است و این هم یک تحریمی است در پاسخ به تحریم آمریکا که اگر واقعاً کالاهایی که آذربایجانی ها یا روس ها از ایران خریداری میکنند ، با پول ایرانی بخرند ، و کالاهایی که ما آنجا خریداری میکنیم ، با پول آن کشور. یعنی مبادله ی دوتا پول ملی باشد ، نه اینکه در وسط ، یک واسطه ای به نام دلار آمریکایی ؛ و این کار شدنی است  و کلید آغازش را مقام معظم رهبری زده است ؛ امیدواریم که مسئولین در هر سه کشور پیگیر بشوند و ضربه ای بر آمریکا و استکبار جهانی فرود بیاید

  در پایان خطبه ها ، نمازجمعه شهرستان به امامت ابوالشهیدین آیت الله معلمی و تکبیر نماز با نوای جناب سید رضا میرزاآقایی اقامه شد.

  eeco_img_2656.jpg

  jnnj_img_2661.jpg

  n1z_img_2662.jpg

  qbur_img_2668.jpg

  z6ld_img_2674.jpglvwe_img_2685.jpg

  aj3m_img_2711.jpg

  ns8x_img_2729.jpg

  293d_img_2730.jpg

  1joa_img_2738.jpg

  gbok_img_2753.jpg

  tnco_img_2754.jpg

  8kw0_img_2770.jpg

  v197_img_2776.jpg

  uc2_img_2785.jpg

  t74o_img_2792.jpg

  94io_img_2796.jpg

  jlg0_img_2837.jpg

  qeka_img_2849.jpg

  4jyk_img_2869.jpg

  2tdq_img_2915.jpg

  zk8s_img_2944.jpg

  craa_img_2985.jpg

  j9x_img_2973.jpg

  i72_img_2979.jpg

  0224_img_2996.jpg

  اضافه کردن نظر