• امروز پنج شنبه, 23 آذر 1396 - Thu 12 14 2017
 • ستاد برگزاری نماز جمعه قائم شهر

  مراسم واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در راستای الطاف مقام معظم رهبری با حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی در آمل برگزار شد + تصاویر


  ادامه مطلب...

  حجت الاسلام مهدی خوبرو(امام جمعه قراخیل) با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر ابوالشهیدین آیت الله ملعمی دیدار کردند + تصاویر


  ادامه مطلب...

  مراسم تجلیل از قهرمانان مسابقات جودو جوانان استان مازندران در حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی برگزار شد + تصاویر


  ادامه مطلب...

  مراسم نمازجمعه 17 آذر 1396 شهرستان قائم شهر به روایت تصویر + فایل صوتی


  ادامه مطلب...

  حضور آیت‌الله معلمی و مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولین شهرستانی در مرکز نگهداری از معلولین ذهنی بالالموک به مناسبت هفته معلولین


  ادامه مطلب...

  حضور ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دفتر امام جمعه قائم شهر و دیدار با ابوالشهیدین آیت الله معلمی در روز میلاد نبی اکرم«ص» و امام جعفر صادق«ع» + تصاویر


  ادامه مطلب...

  مراسم واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در راستای الطاف مقام معظم رهبری با حضور ابوالشهیدین آیت الله م...

  حجت الاسلام مهدی خوبرو(امام جمعه قراخیل) با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر ابوالشهیدین آیت الله ملع...

  مراسم تجلیل از قهرمانان مسابقات جودو جوانان استان مازندران در حضور ابوالشهیدین آیت الله معلمی برگزار...

  مراسم نمازجمعه 17 آذر 1396 شهرستان قائم شهر به روایت تصویر + فایل صوتی...

  حضور آیت‌الله معلمی و مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولین شهرستانی در مرکز نگهداری از معلولین ذهن...

  حضور ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دفتر امام جمعه قائم شهر و دیدار با ابوالشهیدین آ...

  • 1
  • 2

  صبح چهارشنبه مورخ 22 آذر 1396 ، مراسم واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در راستای الطاف مقام معظم رهبری با حضور...

  مراسم واگذاری رایگان اسناد املاک علوی در…

  صبح دوشنبه مورخ 20 آذر 1396 ، حجت الاسلام مهدی خوبرو(امام جمعه قراخیل) با حضور در دفتر امام جمعه قائم...

  حجت الاسلام مهدی خوبرو(امام جمعه قراخیل)…

  عصر یکشنبه مورخ 19 آذر 1396 ، مراسم تجلیل از قهرمانان مسابقات جودو جوانان استان مازندران در حضور ابوالشهیدین آیت...

  مراسم تجلیل از قهرمانان مسابقات جودو جوا…

  مراسم نماز جمعه هفدهم آذر ماه 1396 شهرستان قائم شهر ، با قرائت زیارت عاشورا توسط ذاکر نوجوان کربلایی یاسین...

  مراسم نمازجمعه 17 آذر 1396 شهرستان قائم …

  صبح پنجشنبه مورخ 16 آذر 1396  آیت‌الله معلمی و مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولین شهرستانی با حضور در...

  حضور آیت‌الله معلمی و مدیرکل بهزیستی است…

  ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر با ابوالشهیدین آیت الله معلمی...

  حضور ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی …

  عصر دوشنبه مورّخ 13 آذر 1396 ، ابوالشهیدین آیت الله معلمی به همراه ریاست ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان قائم شهر...

  ابوالشهیدین آیت الله معلمی با حضور در من…

  مراسم نماز جمعه دهم آذر ماه 1396 شهرستان قائم شهر ، با قرائت زیارت آل یاسین توسط کربلایی محمد حاجیان...

  مراسم نماز جمعه 10 آذر 1396 شهرستان قائم…

  حدیث موضوعی
  حدیث موضوعی

  مراسم نمازجمعه 3 آذرماه 1396 شهرستان قائم شهربه روایت تصویر

  مراسم نماز جمعه سوم آذر ماه 1396 شهرستان قائم شهر ، با قرائت کلام الله مجید ، اجرای جناب رضا قدمی و سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه توسط جناب سرهنگ ابراهیم یعقوبی (فرماندهی سپاه شهرستان قائم شهر) آغاز ، و خطبه های نمازجمعه توسط امام جمعه قائم شهر و نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری قرائت شد.

  ابوالشهیدین آیت الله معلمی در آغاز خطبه ی اول با قرائت آیات ا تا 14 سوره ی مبارکه واقعه فرمودند:  موجودات زنده به چهار دسته تقسیم میشوند ، دسته ای مثل حیوانات که مکلّف نیستند و مخاطب الهی نیستند .دسته های دیگر سه قسمند که تکلیف دارند. یک دسته ، فرشتگانند ، امریه دارند ، ولی عصیان ندارند . اطاعت محض هستند و فرمانبرند و یکدست ، همه ی فرشتگان ، آنچه که خدا امرشان کرد عصیان نمیکنند و آنچه را که خدا امر فرمود به ایشان انجام میدهند.دسته ای دیگر ، اجنّه هستند که هم مومن دارند و هم کافر. و انسان هم در برابر اوامر و نواهی الهی به سه دسته تقسیم میشود ، که در این سوره ی مبارکه فرموده : شما به سه گروه تقسیم میشوید که دسته ای ، اصحاب میمنة ، دسته ای دیگر اصحاب المشأمة ، و دسته ای دیگر ، السابقون.

  نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره ی شاکرانه از حضور بسیجیان ملبس به لباس مقدس بسیجی ،  از جناب سرهنگ یعقوبی بابت سخنرانی پیش از خطبه ها به مناسبت هفته ی بسیج تشکر فرموده و ادامه دادند: آقا امام صادق «س» به جمعی از یارانشان فرموده بودند: شما میتوانید در زمره ی سابقون اول و همچنین در زمره ی سابقین آخر قرار بگیرید ، چنانکه سابقون در دنیا ، لازمه اش سبقت در ولایت است ، که اولین قدم و مؤثرترین کار در مسیر عبودیت و بندگی خدا ولایت پذیری است.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم شهر در آغاز خطبه دوم با سفارش خود ،  برادران و خواهران نمازگزار به تقوای الهی و پاکدامنی و پرهیز از گناه و معصیت ، دعوت به اصرار در انجام واجبات الهی ، فرمودند: این حادثه ی تلخ زلزله ، هم هشداری است برای جامعه و هم امتحان و آزمونی است برای جامعه ؛ حکمت کار خدا در طول زمان نمایان میشود ، و در هرصورت ای حادثه ی تلخ موجب جریحه دار شدن عواطف عمومی در سرتاسر کشور شد و حضور مسئولین و خدمتگزاران از همه ی دستگاه ها و همه ی اقشار، جای خود ، به ویژه حضور رهبر معظم انقلاب ، مرهمی اثرگذار و آرامبخش برای روحیه و دلهای مردان و زنان گرفتار در حادثه ی زلزله بود. خدای رحمان لیاقت دهد ما جامعه ی ایرانی را که شایسته ی تداوم این نعمت ولایت باشیم .

  ابو الشهیدین آیت الله معلمی ادامه دادند: در حال حیات امام ، کسی تصور نمیکرد رهبری معظم انقلاب در جایگاه رهبری و هدایت ، اینگونه بدرخشد . اینها را میگویند لطف خدا ؛ که خداوند الهامات غیبی دارد و خدا برکت میدهد در عمر و سخن آدمی را اینجور جاها باید دید.امامت از الطاف الهی است وخدا لطفش را دریغ نمیسازد ، مگر خود انسان ، خودش را از برخورداری از این نعمت محروم سازد.

  ایشان با اشاره به پیروزی جبهه ی مقاومت فرمودند: این پیروزی نه تنها بر داعش بود ، که داعش صرفاً از عوامل بوده و ترامپ که دولت قبلی را در دوران انتخاباتش میخواست زیر سوال ببرد میگفت که آن دولت داعش را درست کرد ،و هزینه ی سنگینی برای شکل گیری داعش پرداخت کرد.

  ایشان با اشاره به جنگ سی و سه روزه حزب الله با اسرائیل و پیروزی حزب الله لبنان، فرمودند: این جنگ منجر به این شده است که دشمنان بفهمند در جنگ کلاسیک حریف جبهه ی مقاومت نیستند که وقتی حریف حزب الله نشدند ، حریف ایران که به هیچ وجه نمیتوانند بشوند.لذا به این فکر افتادند که باید کشورهای منطقه را درگیر جنگ داخلی و مذهبی کنند و آنها را به جان هم بیاندازند و به نام اسلام ، تخریب اسلام کنند.

  رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قائم شهر فرمودند: اسرائیل و آمریکا و عربستان سعودی ، نشستند و نطفه ی داعش را بستند ، در شرایطی که در حاشیه ی دمشق ، یکی از آن سرکردگان داعش این عبارت را به کار برده بود در سخنرانی رسمی که : «آن اشتباهی را که در کربلا ، همراهان یزید کردند ، ما نمیخواهیم آن اشتباه تکرار بشود ، آنها چرا زین العابدین و زینب را باقی گذاشتند ، که یکباره آنها را محو کرده باشند؟ ما میخواهیم کربلا و نجف را ویران کنیم و اثری و آثاری برای شیعیان باقی نگذرایم که آنجا اجتماع بکنند ». حالا با این شرایط ، یک آدم سیاسی در درون بیاید و بگوید: «توان دیپلماسی ما شش ابرقدرت را جلوی خودش نشاند ، و بزرگترین مسأله ی کشور یعنی تحریم را حل کرد ؛ میتوان با توان دیپلماسی ، این مسائل را حل کرد » اما آیا واقعاً دیپلماسی در برابر تحریم به ما جواب داده است؟

  ایشان با بیان اینکه داعش یک عامل و ابزار کار بوده است فرمودند : چه کسی داعش را روی کار آورد؟ آمریکا و اسرائیل و عربستان . و خود بشار اسد هم اگر نبود اشاره ی مقام معظم رهبری ، صحنه را باخته بود . یعنی آنقدر آنها بلوا به پا کرده بودند و ده ها هزار جوان را فریفتند و از سرتاسر دنیای اسلام آوردند آنجا و شست و شوی مغزی دادند و اینها را وادار به آدم کشی های سنگدلانه  بدون دلیل کردند.

   

  ابوالشهیدین آیت الله معلمی فرمودند:درود خدا به امر مقاومت ، که رهبر انقلاب در دیدار پر شور بسیجیان فرموده بودند : اگر انقلاب اسلامی ، بسیج را نداشت ، با نقیصه و خلأ بزرگی مواجه بود.

  ایشاندر قسمت پایانی خطبه دوم افزودند: بسیج ریشه در قرآن دارد و اساساً همه ی انبیا آمدند برای بسیج کردن مردم ؛ بسیج یعنی به حرکت درآوردن و سازماندهی نیروهای همدل و هم سو و هم جهت و اراده داشتن و هدفمند بودن. اگر ارتش ما هم جنگید ، اگر نیروی انتظامی ما جنگید ، و یا اگر عشایر و سپاه و سایر اقشار استقامت کردند ، همه و همه به برکت روحیه و اندیشه ی بسیجی بوده و هست.

  در  پایان خطبه ها ، نمازجمعه شهرستان به امامت ابوالشهیدین آیت الله معلمی و تکبیر نماز با نوای جناب دیلمی اقامه شد و از یکی از بسیجیان به نیابت از جامعه ی بسیج تقدیر به عمل آمد.

  2g6x_img_4273.jpg

  7i30_img_4283.jpg

  jwy6_img_4304.jpg

  ojb5_img_4309.jpg

  m0m_img_4323.jpg

  wmji_img_4356.jpg

  yweg_img_4366.jpg

  gmf4_img_4383.jpg

  r0hi_img_4390.jpg

  oz04_img_4397.jpg

  cot_img_4416.jpg

  2bj_img_4447.jpg

  acs_img_4521.jpg

  5i54_img_4562.jpg

  ox7a_img_4615.jpg

  pnws_img_4620.jpg

  9au2_img_4703.jpg

  اضافه کردن نظر