در سالگرد اقامه اولین نماز جمعه در نظام مقدس اسلامی ، نرم افزار قرآنی اخلاص ۱ ، باحضور جناب آقای زارع در دفتر امام جمعه قائم شهر و دیدار با آیت الله معلمی رونمایی شد+ تصاویر

پیش از ظهر چهارشنبه مورخ ۶ مرداد ۱۴۰۰ ، در سالگرد اقامه اولین نماز جمعه در نظام مقدس اسلامی ، نرم افزار قرآنی اخلاص ۱ ، باحضور جناب آقای زارع در دفتر امام جمعه قائم شهر و دیدار با آیت الله معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» رونمایی شد.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر قائم شهر ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین فرمودند: الآن بیماری مهلک کرونا بهانه ای شده برای عدم حضور بعضی در مساجد و کانون های فرهنگی . درحالی که وقتی جایی عذر اگر باشد ، باید دید در کجا میتوان فعالیت مثبت داشت.

ایشان افزودند: عنوان ، عنوان مقدسی است ؛ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ؛ اما گاهی آنقدر که به هنر و موسیقی بها داده میشود ، به محتواهای مذهبی کمتر پرداخته میشود ، درحالی که وقتی دچار گرفتاری میشویم ، باید بیشتر به سمت خدا و مفاهیم مذهبی پرداخته شود.

امام جمعه قائم شهر افزودند: اجانب و بیگانگان بنا دارند جامعه را از مسی عبودیت و بندگی فاصله دهند ، و اینجاست که مسئولیت و تکلیف فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایان میشود ، که اولاًآسیب شناسایی شود ، و ثانیاً مطالعه برای شیوه ی صحیح مواجهه با این آسیب .

img_9659_kjo9.jpg
img_9654_tsj.jpg
img_9655_f9i6.jpg
img_9658_7e4i.jpg
img_9661_lqn7.jpg
img_9664_g3ll.jpg
img_9669_bxen.jpg
img_9694_i3i.jpg
img_9700_abpi.jpg
img_9706_mjzk.jpg

نظرات بسته شده است.