رزمایش مواسات و همدلی و توزیع ۵۰۰ بسته گوشت گوسفندی در کانون های مساجد قائم شهر جهت ارائه به نیازمندان بمناسبت هفته مساجد در مصلی جمعه قائم شهر برگزار شد + تصاویر

پیش از ظهر چهارشنبه مورخ ۳ مرداد ۱۴۰۰ رزمایش مواسات و همدلی و توزیع 500 بسته گوشت گوسفندی در کانون های مساجد قائم شهر جهت ارائه به نیازمندان بمناسبت هفته مساجد در مصلی جمعه قائم شهر برگزار شد.

آیت الله معلمی، در این مراسم توزیع گوشت قربانی از سوی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد را بسیار حسنه و پسندیده دانست.

آیت الله  معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر افزودند: آموزه های دین و معنویات از سرمایه های بزرگ محسوب می شوند که همواره به ویژه در شرایط کرونایی که برخی از کاسبان و خانواده ها آسیب  دیدند و اقدام به یاری بی بضاعت ها شده که تمامی آنها بیانگر رسوخ این آموزه های دینی است.

ایشان افزودند: یاری خانواده های کم برخوردار در این شرایط کرونایی بر اساس عمل به منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) صورت می گیرد که هم این سرعت در عمل به منویات معظم له در مردم زمینه دارد و هم اشاره به مقام امامت و ولایت می کند.

وی، توزیع گوشت قربانی از ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد را بسیار حسنه و پسندیده دانست و اظهار امیدواری کرد که خدا به همه نیکوکاران و خیرین، پاداش خیر عطا فرماید.

img_1594_8750.jpg
img_1598_elf.jpg
img_1600_axr1.jpg
img_1601_o014.jpg
img_1602_eauq.jpg
img_1632_u2gn.jpg
img_1634_4eok.jpg
img_1649_nogj.jpg
img_1654_30qv.jpg
img_1669_8tle.jpg

نظرات بسته شده است.